Darmowa wysyłka od 200zł

w3c

w3c

    

Afghan Kush

Legalne Topy 54999224
20,00 zł

Roślina marihuany Afghan Kush znana jest ze swojej wysokiej jakości. Dzięki niej osiągniesz znakomite rezultaty w postaci soczystych kwiatów o świetnym smaku.

Afghan Kush

20,00 zł

w3c

Ilość nasion :
Ilość :
Info
Wysyłka
Zadaj pytanie
No product available!

Wysyłka 1-3 dni

Nasiona marihuany Afghan Kush - opis odmiany

Odmiana Afghan Kush to klasyczna odmiana Indica pochodząca z Afganistanu, która uważana jest za jedną z najstarszych i najbardziej wytrzymałych odmian marihuany na świecie. Jest to odmiana o krótkiej i kompaktowej budowie, która charakteryzuje się silnym i intensywnym aromatem, przypominającym zapach cytrusów, przypraw i drewna.

Rośliny Afghan Kush rosną szybko i są łatwe w uprawie, a ich kwitnienie trwa zwykle około 8-9 tygodni. Odmiana ta może rosnąć na różnych substratach i w różnych warunkach klimatycznych, choć najlepiej rozwija się w ciepłych i suchych klimatach. W dobrych warunkach Afghan Kush może dać bardzo wysokie plony, zarówno w uprawie indoor, jak i outdoor.

Liście Afghan Kush są szerokie i ciemnozielone, a kwiaty są gęste i pokryte lepkimi żywicami. Poza intensywnym aromatem, odmiana ta charakteryzuje się także silnym i relaksującym działaniem, które działa uspokajająco na ciało i umysł. Wpływa ono na cały organizm, sprawiając, że użytkownik czuje się zrelaksowany i spokojny, ale też może powodować uczucie senności.

Odmiana Afghan Kush jest uważana za jedną z najbardziej kultowych i cenionych odmian marihuany na świecie, co wynika z jej bogatej historii i unikalnych właściwości. Dzięki silnym właściwościom Indica, Afghan Kush jest często stosowana w celach terapeutycznych, w leczeniu zaburzeń snu, bólu i stresu.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: