Darmowa wysyłka od 200zł

w3c

w3c

    

Pineapple

Legalne Topy 4669485
20,00 zł

Odmiana marihuany Pineapple szybko się rozwija. Roślina nie sprawia trudności w uprawie, będzie idealna dla początkujących hodowców.

Pineapple

20,00 zł

w3c

Ilość nasion :
Ilość :
Info
Wysyłka
Zadaj pytanie
No product available!

Wysyłka 1-3 dni

Nasiona marihuany Pineapple - opis odmiany

Odmiana marihuany Pineapple to hybryda, która powstała z krzyżówki dwóch innych odmian - Pineapple Express i Cheese. Jej nazwa wzięła się od charakterystycznego aromatu, który kojarzy się z ananasem. Roślina Pineapple rośnie dość szybko i osiąga wysokość około 120-150 cm. Ma gęstą budowę, charakteryzującą się dużą ilością żywicy na pąkach, co przyczynia się do wyjątkowego smaku i zapachu. Liście są jasnozielone, a pąki mają delikatny, złotawy kolor.

Pineapple to odmiana, która jest łatwa w uprawie i dobrze radzi sobie w różnych warunkach klimatycznych. Jest idealna dla początkujących hodowców, ponieważ wymaga minimalnej uwagi i nie jest szczególnie wrażliwa na choroby i szkodniki. Odmiana ta charakteryzuje się silnym, ale przyjemnym działaniem psychoaktywnym. Konsumenci zazwyczaj opisują efekt jako energetyzujący i pobudzający, a jednocześnie relaksujący i uspokajający. Pineapple jest idealnym wyborem dla osób szukających rośliny, która zapewni im dobry nastrój i energię, ale jednocześnie nie wywoła niekontrolowanej euforii.

Ogólnie rzecz biorąc, Pineapple to odmiana, która zaoferuje Ci doskonały smak i aromat, a jednocześnie zapewni przyjemne, relaksujące działanie. Jeśli interesuje Cię uprawa roślin konopi, a jednocześnie szukasz odmiany łatwej w hodowli i charakteryzującej się wyjątkowymi właściwościami smakowymi i aromatycznymi, Pineapple może być idealnym wyborem dla Ciebie.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: